Sewoo LK-B24

demo_32

محصول جدید

       چاپگر رومیزی برچسب Sewoo LK-B24

  • چاپگر رومیزی برچسب
  • تکنولوژی چاپ حرارتی مستقیم و غیر مستقیم
  • قابلیت استفاده از ریبون 75 متری
  • وضوح چاپ 203dpi
  • سرعت چاپ‏ 127 میلی متر در ثانیه

جزیات بیشتر

This product is no longer in stock

0 ریال

اطلاعات بیشتر

با اشباع بازار چاپگرهای برچسب و وجود برندهای متعدد، همه‌ی برند‌ها به دنبال آن هستند تا هرروز محبوبیت خود را در بازار، بیشتر کنند. این روز‌ها، در بین این برندها، محبوبیت نمی‌تواند با استفاده از  تغییرات سخت‌افزار و یا نرم افزاری محقق شود. تنها موردی که می‌تواند این محبوبیت را محقق کند، حفظ کیفت محصول و قیمت اقتصادی و رقابتی آن است.

کمپانی سوو Sewoo با همین هدف، چاپگر رومیزی برچسب Sewoo LK-B24 را با سخت‌افزاری قدرتمند و قابل رقابت با برندهای معروف و البته با قیمتی مناسب روانه‌ی بازار کرده است، چیزی که می‌تواند باعث محبوبیت این چاپگر رومیزی پرقدرت و در عین حال ارزان شود.

این چاپگر با در نظر گرفتن استانداردهای مناسب به دو روش چاپ حرارتی مستقیم و غیر مستقیم، در ابعاد 160.65×250.5×216.2 میلیمتر و با  وزن 1.9 کیلوگرم، سرعت چاپ 127 میلیمتر بر ثانیه، حافظه‌ی داخلی Flash 8 و SDRAM 16 مگابایتی، عرض چاپ 104 میلیمتر  تولید می‌شود و می‌توانید از طریق درگاه های ارتباطی USB ، RS-232 و درگاه ارتباطی شبکه LAN آن را به کامپیوتر متصل کنید.

طراحی منحصر به فرد چاپگر Sewoo LK-B24، کیفیت ساخت مناسب، سرعت چاپ بسیار بالا، کاربری بسیار آسان و هم چنین وجود درگاه اتصال به شبکه (Ethernet) و قیمت کاملا اقتصادی، آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده در شرکت‌ها، دفاتر و یا محل‌های پر مشغله می‌گرداند.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: